• 1 850 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Byty, 2+1
  Adresa:Liberec, Slovenského národního povstání
  Popis:Dobrý, Montovaná, Klidná část obce, 1. patro
  Výhodné reality s.r.o. nabízí k prodeji světlý byt 2+1 s balkonem v klidné lokalitě Králův Háj s okolní zelení, dětskými hřišti a velice dobrou dostupností do centra Liberce. Byt je po rekonstrukci, plastová okna, nová elektroinstalace a kuchyňská linka. Pokoje jsou neprůchozí. Součástí prodeje je i vybavení bytu. K bytu náleží sklepní kóje.

 • 1 572 600 Kč
  Kategorie:Prodej, Byty, 1+kk
  Adresa:Plzeň, Lobezská
  Popis:Dobrý, Cihlová, Centrum obce, Zvýšené přízemí
  Výhodné reality nabízí k prodeji byt v osobním vlastnictví 1+kk o obytné ploše 32m2 + sklep o rozloze 8m2. Tento byt se prodává s veškerým zažízením ( lednice, pračka, veškerý nábytek včetně patrových postelí). Byt se nachází ve vyvýšeném přízemí cihlového domu a je opatřen novými protipožárními dveřmi. Odkanalizování do veřeného řadu. Rovněž voda je z veřejné sítě. Teplá voda je zajištěna vlastním el. bojlerem. Vytápění je řešeno novými el. přímotopy. I přes to veškeré náklady na bydlení nepřesahují 2500,- Kč. Byt je k okamžitému užívání. Doporučujeme nezávaznou prohlídku, kterou si můžete domluvit na níže uvedeném čísle.

 • 1 640 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Byty, 1+1
  Adresa:Plzeň, Kralovická
  Popis:Dobrý, Panelová, Sídliště, 1. patro
  Výhodné reality nabízí v atraktivní lokalitě Bolenec byt k prodeji v osobním vlastnictví, 1+1 o obytné ploše 39m2 + lodžie v mezipatře a sklep. Byt se nachází v 1.patře panelového domu, na kterém proběhla před 5ti lety rekonstrukce ( zateplení, nový výtah a nová plastová okna). Vzhledem k tomu, že byt je v současné době pronajat budou fota interiéru doplněna. Jedná se však o pěkný čistý byt. Po prodeji je byt je byt volný. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle.

 • 1 835 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Byty, 1+1
  Adresa:Železná Ruda, Klostermannovo náměstí
  Popis:Velmi dobrý, Smíšená, Centrum obce, 3. patro
  Výhodné reality nabízí k prodeji plně zařízený byt 50 m2. Byt je řešený jako 1+1 s balkonem ze kterého je krásný výhled do okolí a na Javor. Po dohodě je možná i výměna za byt v Plzni a okolí. Byt se nachází ve třetím podlaží v domě v centru Železné Rudy kolaudace proběhla v roce 2009. K bytu náleží i sklepní koje a možnost parkování na soukromém udržovaném parkovišti. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, mnoho možností sportovního vyžití běžecké tratě, sjezdovky. Jedná se o výhodnou nemovitost byt je okamžitě k užívání. Doporučujeme.