• 3 600 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Domy, 1+1
  Adresa:Poděbrady, U Bažantnice
  Popis:Dobrý, Cihlová, Klidná část obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji starší rodinný dům v klidné části Poděbrad. V domě je koupelna ,WC ,kuchyň ,větší pokoj. K domu přiléhá několik přístavků. Zahrada je slunečná, rovná s několika ovocnými stromy a záhony. Dům je vhodný k rekreaci i trvalému bydlení. Doporučujeme prohlídku.

 • 1 200 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Domy, 3+1
  Adresa:Plánice
  Popis:Dobrý, Cihlová, Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji rodinný dům k trvalému bydlení či rekreaci s krásným pozemkem o rozloze cca 2100 m2, který zasahuje až k lesu. V přízemí domu se nachází bytová jednotka 3+1 se sociálním zařízením. V podkroví je ještě jedna místnost (letní). Možnost rozšíření do půdního prostoru. K domu náleží garáž s dílnou, stodola a několik menších staveb. Objekt je částečně podsklepen. Vytápění je řešeno kamny na pevná paliva. Dům je napojen na el. síť 220V a 380V. Do objektu je zaveden vodovod z místního vodojemu. Odkanalizování je řešeno septikem s přepadem. Velice klidné a tiché místo.

 • 2 500 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Domy, atypický/jiný
  Adresa:Osvračín
  Popis:Dobrý, Smíšená, Klidná část obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji velkou zemědělskou usedlost s krásnou upravenou zahradou o rozloze 2300 m2 v obci Osvračín. Část domu o rozloze 70 m2 proběhla rekonstrukcí a je ihned obyvatelná. Součástí prodeje je i vybavení domu a lesní pozemek o rozloze cca 2200 m2. Další části domu a přilehlých budov (chlévy, stodoly) umožňují velké možnosti využití. Voda je řešena domácí vodárnou z vlastní studny, el. energie 220 V + 380 V, plyn v komunikaci. Celý pozemek má parkovou úpravu a je trvale udržován. Vhodné pro rodinu s dětmi.

 • 995 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Domy, 3+1
  Adresa:Zborovy
  Popis:Dobrý, Smíšená, Klidná část obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji rodinný dům, chalupu v obci Zborovy, nedaleko Plánice u Klatov, kde je veškerá občanská vybavenost. Obytná část se skládá z chodby, odkud se vchází do obytných místností, koupelny a samostatného WC. Dále je zde vchod do sklepa a půdního prostoru, ve kterém je možnost vybudování dalších obytných místností. Na obytnou budovu navazuje sýpka, chlév a stodola s rozestavěnou garáží. Uspořádání budov zajišťuje absolutní soukromí jak na zahradě, tak v přilehlém sadě s krásným výhledem do okolí.

 • 1 572 600 Kč
  Kategorie:Prodej, Domy, 2+1
  Adresa:Roupov
  Popis:Dobrý, Smíšená, Centrum obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji dům - vesnickou chalupu s dochovalými dobovými prvky, v malebné obci Roupov vzdálené 8 km od Přeštic. Chalupa je řešena jako 2+1 se zasklenou verandou a sociálním zařízením. V koupelně je el. boiler, WC splachovací. Odpadní vody svedeny do septiku s přepadem. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, k domu je však přiveden plyn. Sedlová střecha umožňuje rozšíření obytných místností do podkroví. Doporučujeme nezávaznou prohlídku. Při rychlém jednání sleva.

 • 2 550 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Domy, více než 6+1
  Adresa:Cvikov, Československé armády
  Popis:Dobrý, Cihlová, Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji vilu ve Cvikově. Vila se nachází v klidné části obce. Je rozdělena na několik samostatných bytových jednotek, které jsou dlouhodobě pronajímány.Jsou zde dva byty velikosti 2+1 a jeden 1+1. Vila je podsklepená a má novou střechu.Kolem se rozkládá velká zahrada s ovocnými stromy. Nemovitost je vhodná k trvalému bydlení nebo podnikání.