• 350 Kč/m2
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Jiříkov, Rumburská
  Popis:, , Rušná část obce,
  Nabízím pozemky v okr. Děčín 3km od hraničního přechodu se SRN u hlavní silnice č.9 Praha-Bautzen SRN. Pozemky se nachází v průmyslové zóně ,kde jsou vybudovány komunikace, sítě a velké parkoviště pro TIR. Pozemky jsou vhodné pro výstavbu čerpací stanice a jiných staveb sloužících dopravě, nebo také pro výstavbu velkého obchodního centra. Cena za m2 je 350Kč.

 • 945 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Luženičky
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji stavební pozemek 996 m2 v obci 2 km od Domažlic. Pozemek se nachází na okraji obce v lokalitě nových rodinných domů. Na pozemek je přiveden el. proud. Z pozemku je hezký výhled na Český les. Doporučujeme nezávaznou prohlídku.

 • 575 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Spálené Poříčí
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji pozemek 1726 m2 v obci Spálené Poříčí. Pozemek se nachází na okraji obce a navazuje na lokalitu nových rodinných domů, tudíž je v budoucnu vhodný na výstavbu rodinného domu. V současné době je pozemek vedený v územním plánu jako rezervní pozemek na stavbu rodinného domu. Obec Spálené Poříčí má k dispozici veškerou potřebnou občanskou vybavenost, včetně základní školy, mateřské školy, zd. zařízení, sítě obchodů a příslušných služeb. Pozemek je vhodný i jako investice. Doporučujrme nezávaznou prohlídku.

 • 375 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Blatnice
  Popis:, , Polosamota,
  Výhodné reality nabízí k prodeji krásný rovinatý pozemek o výměře 3580 m2 z části lemovaný vzrostlým živým plotem. Elektřina v dosahu. Součástí pozemku je drobná stavba. Pozemek se nachazí v okrajové části obce u komunikace. V obci je veškerá občanská vybavenost s dobrým autobusovým spojením do Nýřan i Plzně. Vzhledem k lokalitě a ceně doporučujeme nezávaznou prohlídku.

 • 850 Kč/m2
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Mníšek, Oldřichovská
  Popis:, , Klidná část obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji stavební pozemek o výměře 1363 m2. Pozemek je na pěkném slunném místě v klidné lokalitě. Elektřina je na hranici vedlejšího pozemku. Lokalita je zajímavá zejména krásnou okolní přírodou a nedaleko se nachází přehrada Fojtka. V obci je škola, školka, obchod i pošta. Je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do Liberce.

 • 210 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Poleň
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji stavební pozemek v obci Poleň vzdálené 14 km od Klatov. Pozemek o výměře 411 m2 je vhodný na stavbu rodinného či rekreačního domu. Jedná se o mírně svažitý, udržovaný pozemek s ovocnými stromy. Přístup je zajištěn po obecní komunikaci. Tiché a klidné místo na okraji obce. Doporučujeme nezávaznou prohlídku.

 • 0 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Klatovy
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji krásný rovinatý pozemek o výměře 9849 m2, který se nachází v obci Točník vzdálené 3km od Klatov . Část pozemku u komunikace je územním plánem určena k zastavění. Vhodné na stavbu rodinného domu. V dosahu všechny inženýrské sítě. Po dohodě je možné rozdělení pozemku a odprodej jednotlivých dílů. Doporučujeme.

 • 3 166 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Hamry
  Popis:, , Polosamota,
  Výhodné relity nabízí k prodeji exklusivní pozemek o rozloze cca 25000 m2 se stavební parcelou v krásné lokalitě nedaleko Nýrské přehrady. Na pozemek je přiveden elektrický proud a voda. Kanalizace na hranici pozemku. Jedná se o mírně svažitý pozemek pozemek s malým potůčkem a krásným výhledem. Vhodné na stavbu penzionu , RD s chovem koní a pod. Vzhledem k jedinečnosti doporučujeme prohlídku, kretou si můžete domluvit na níže uvedeném čísle.

 • 620 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Kolinec
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji krásný pozemek o výměře 2688 m2, vhodný na stavbu jednoho nebo dvou RD. Na pozemek je přivedena elektřina, možnost napojení na veřejnou kanalizaci a na pozemku je studna s dostatkem vody. Pozemek se nachází v hezkém prostředí 15 km od Klatov. Vzhledem k dostupnosti a vzdálenosti od Klatov se jedná o zajímavou nabídku. Doporučuji prohlídku.

 • 0 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Klatovy
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji krásný rovinatý pozemek o výměře 19836 m2, který se nachází v obci Točník vzdálené 3km od Klatov . Část pozemku u komunikace je územním plánem určena k zastavění. Vhodné na stavbu rodinného domu. V dosahu všechny inženýrské sítě. Po dohodě je možné rozdělení pozemku a odprodej jednotlivých dílů. Doporučujeme.

 • 300 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Loučim
  Popis:, , Klidná část obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji krásný stavební pozemek s jižní expozicí o výměře 643 m2 v kú Loučim. Pozemek je plně zasíťován (voda, kanalizace, elektro, plyn). Velice dobrá dostupnost do Klatov a Domažlic.

 • 400 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Měčín, Zámecká
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji krásný rovinatý pozemek o výměře 1032 m2 lemovaný vzrostlým živým plotem, vhodný na stavbu RD. V dosahu všechny inženýrské sítě. Součástí pozemku je zděná stavba o velikosti 20 m2. Pozemek se nachází v okrajové části obce nedaleko lesa. V obci je veškerá občanská vybavenost s dobrým autobusovým spojením do Klatov i Plzně. Obec Měčín je střediskovou obcí v krásné krajině Pošumaví.

 • 398 400 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Vrhaveč
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji oplocenou zahradu o rozloze 862 m2 s možností stavby rekreačního objektu. Pozemek je svažitý s velkým množstvím ovocných stromů. Na pozemku je přípojka elektřiny. Voda je na pozemek rovněž i přivedena. V současné době je pozemek neudržován. Velkou výhodou je dobrá příjezdová komunikace a možnost parkování přímo na zahradě. Vzhledem k dostupnosti a vzdálenosti od Klatov se jedná o zajímavou nabídku. Neváhejte a domluvte si nezávaznou prohlídku na níže uvedeném tel. čísle.

 • 915 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Velký Šenov
  Popis:, , Rušná část obce,
  Výhodné reality nabízí prodej pozemku 35.000m2 , lokalita Velký Šenov. Pozemek je vhodný jako stavební parcela s travnatým porostem ve větší části průmyslové zóny. Je vhodný na stavbu obchodního centra, či průmyslového objektu atd.