• 3 600 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Domy, 1+1
  Adresa:Poděbrady, U Bažantnice
  Popis:Dobrý, Cihlová, Klidná část obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji starší rodinný dům v klidné části Poděbrad. V domě je koupelna ,WC ,kuchyň ,větší pokoj. K domu přiléhá několik přístavků. Zahrada je slunečná, rovná s několika ovocnými stromy a záhony. Dům je vhodný k rekreaci i trvalému bydlení. Doporučujeme prohlídku.

 • 1 850 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Byty, 2+1
  Adresa:Liberec, Slovenského národního povstání
  Popis:Dobrý, Montovaná, Klidná část obce, 1. patro
  Výhodné reality s.r.o. nabízí k prodeji světlý byt 2+1 s balkonem v klidné lokalitě Králův Háj s okolní zelení, dětskými hřišti a velice dobrou dostupností do centra Liberce. Byt je po rekonstrukci, plastová okna, nová elektroinstalace a kuchyňská linka. Pokoje jsou neprůchozí. Součástí prodeje je i vybavení bytu. K bytu náleží sklepní kóje.

 • 1 100 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Rekreační objekty, 1+kk
  Adresa:Liberec
  Popis:, , Klidná část obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji chatku se stavebním pozemkem v Liberci - Krásná Studánka.Pozemek se nachází v okrajové části města a sousedí s několika rodinnými domky. Chatka je dřevěná, je zde kuchyňka, obývací část a WC. V podkroví malá ložnice. U chatky je dlážděný prostor pro sezení. Pozemek udržovaný s několika ovocnými stromky. V dosahu MHD. Elektřina na pozemku. Pozemek vhodný na stavbu RD. Informace o ceně v RK.

 • 350 Kč/m2
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Jiříkov, Rumburská
  Popis:, , Rušná část obce,
  Nabízím pozemky v okr. Děčín 3km od hraničního přechodu se SRN u hlavní silnice č.9 Praha-Bautzen SRN. Pozemky se nachází v průmyslové zóně ,kde jsou vybudovány komunikace, sítě a velké parkoviště pro TIR. Pozemky jsou vhodné pro výstavbu čerpací stanice a jiných staveb sloužících dopravě, nebo také pro výstavbu velkého obchodního centra. Cena za m2 je 350Kč.

 • 945 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Luženičky
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji stavební pozemek 996 m2 v obci 2 km od Domažlic. Pozemek se nachází na okraji obce v lokalitě nových rodinných domů. Na pozemek je přiveden el. proud. Z pozemku je hezký výhled na Český les. Doporučujeme nezávaznou prohlídku.

 • 575 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Spálené Poříčí
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji pozemek 1726 m2 v obci Spálené Poříčí. Pozemek se nachází na okraji obce a navazuje na lokalitu nových rodinných domů, tudíž je v budoucnu vhodný na výstavbu rodinného domu. V současné době je pozemek vedený v územním plánu jako rezervní pozemek na stavbu rodinného domu. Obec Spálené Poříčí má k dispozici veškerou potřebnou občanskou vybavenost, včetně základní školy, mateřské školy, zd. zařízení, sítě obchodů a příslušných služeb. Pozemek je vhodný i jako investice. Doporučujrme nezávaznou prohlídku.

 • 375 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Blatnice
  Popis:, , Polosamota,
  Výhodné reality nabízí k prodeji krásný rovinatý pozemek o výměře 3580 m2 z části lemovaný vzrostlým živým plotem. Elektřina v dosahu. Součástí pozemku je drobná stavba. Pozemek se nachazí v okrajové části obce u komunikace. V obci je veškerá občanská vybavenost s dobrým autobusovým spojením do Nýřan i Plzně. Vzhledem k lokalitě a ceně doporučujeme nezávaznou prohlídku.

 • 850 Kč/m2
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Mníšek, Oldřichovská
  Popis:, , Klidná část obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji stavební pozemek o výměře 1363 m2. Pozemek je na pěkném slunném místě v klidné lokalitě. Elektřina je na hranici vedlejšího pozemku. Lokalita je zajímavá zejména krásnou okolní přírodou a nedaleko se nachází přehrada Fojtka. V obci je škola, školka, obchod i pošta. Je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do Liberce.

 • 210 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Poleň
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji stavební pozemek v obci Poleň vzdálené 14 km od Klatov. Pozemek o výměře 411 m2 je vhodný na stavbu rodinného či rekreačního domu. Jedná se o mírně svažitý, udržovaný pozemek s ovocnými stromy. Přístup je zajištěn po obecní komunikaci. Tiché a klidné místo na okraji obce. Doporučujeme nezávaznou prohlídku.

 • 5 600 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Komerční nemovitosti,
  Adresa:Nezvěstice
  Popis:Dobrý, Cihlová, Centrum obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji restauraci s terasou o zastavěné ploše 555 m2 na pozemku o rozloze 620 m2 v centru obce Nezvěstice . Jedná se o objekt, jehož součástí je výčep s jídelnou, salónek, zastřešná terasa a taneční sál vhodný k pořádání různých společenských akcí. Budova je ze 2/3 podsklepená, a je zde i kryt CO. Vytápění je řešeno kotli na plyn a tuhá paliva. Obecní vodovod, kanalizace. Vybavení kuchyně, baru, restaurace a technických prostor po dohodě. Doporučuje nazávaznou prohlídku. Vzhledem ke stavu a umístění nemovitosti se jedná o dobrou investici.

 • 1 572 600 Kč
  Kategorie:Prodej, Byty, 1+kk
  Adresa:Plzeň, Lobezská
  Popis:Dobrý, Cihlová, Centrum obce, Zvýšené přízemí
  Výhodné reality nabízí k prodeji byt v osobním vlastnictví 1+kk o obytné ploše 32m2 + sklep o rozloze 8m2. Tento byt se prodává s veškerým zažízením ( lednice, pračka, veškerý nábytek včetně patrových postelí). Byt se nachází ve vyvýšeném přízemí cihlového domu a je opatřen novými protipožárními dveřmi. Odkanalizování do veřeného řadu. Rovněž voda je z veřejné sítě. Teplá voda je zajištěna vlastním el. bojlerem. Vytápění je řešeno novými el. přímotopy. I přes to veškeré náklady na bydlení nepřesahují 2500,- Kč. Byt je k okamžitému užívání. Doporučujeme nezávaznou prohlídku, kterou si můžete domluvit na níže uvedeném čísle.

 • 1 640 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Byty, 1+1
  Adresa:Plzeň, Kralovická
  Popis:Dobrý, Panelová, Sídliště, 1. patro
  Výhodné reality nabízí v atraktivní lokalitě Bolenec byt k prodeji v osobním vlastnictví, 1+1 o obytné ploše 39m2 + lodžie v mezipatře a sklep. Byt se nachází v 1.patře panelového domu, na kterém proběhla před 5ti lety rekonstrukce ( zateplení, nový výtah a nová plastová okna). Vzhledem k tomu, že byt je v současné době pronajat budou fota interiéru doplněna. Jedná se však o pěkný čistý byt. Po prodeji je byt je byt volný. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a domluvte si prohlídku na níže uvedeném tel. čísle.

 • 0 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Klatovy
  Popis:, , Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji krásný rovinatý pozemek o výměře 9849 m2, který se nachází v obci Točník vzdálené 3km od Klatov . Část pozemku u komunikace je územním plánem určena k zastavění. Vhodné na stavbu rodinného domu. V dosahu všechny inženýrské sítě. Po dohodě je možné rozdělení pozemku a odprodej jednotlivých dílů. Doporučujeme.

 • 890 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Rekreační objekty, 4+1
  Adresa:Poniklá
  Popis:Dobrý, Smíšená, Klidná část obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji udržovanou chalupu v Poniklé s výhledem na řeku Jizeru. Chalupa je částečně podsklepena, je zde zavedena užitková voda a odpad řešen trativodem. Přízemí vytápí elektrická akumulační kamna a v patře ústřední topení. Podlaha v obývací části je betonová,ostatní jsou dřevěné. V přízemí se nachází velká obytná, útulně zařízená místnost s kuchyní, koupelna společná s WC a komora. V patře jsou další 3 pokoje a komora. Půda je suchá a světlá , vhodná k výstavbě ložnice. Na zahradě, kde rostou ovocné stromy jsou 2 malé patrové stodoly k uložení různých věcí. V Poniklé je koupaliště, škola, školka, pošta, Jednota a další občanská vybavenost. Chalupa je 15 kilometrů od lyžařského střediska Harrachov a 10 kilometrů od lyžařského areálu Paseky nad Jizerou a Vysoké nad Jizerou, kde jsou další lyžařská střediska, ale i 90km cyklostezek. Vhodné pro sportovce, kteří mají rádi nejen lyžování, turistiku, ale také pro milovníky vody a pohody na břehu řeky. Doporučujeme prohlídku.

 • 12 480 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Komerční nemovitosti,
  Adresa:Rumburk, Větrná
  Popis:Novostavba, Cihlová, Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji restauraci s ubytovnou u hraničního přechodu s Německem. Jedná se o patrovou zděnou budovu s restaurací, která byla vystavěna a zkolaudována r. 2002. V přízemí budovy je kuchyň s kompletním vybavením, bar, nekuřáckou jídelnu( 20 míst), WC, krb a umývárnu nádobí. 1. patro je jídelna ( 70 míst), WC pro dámy a pány, salónek. 2. patro zde je šatna pro zaměstnance, vzduchotechnika. Podlahy jsou dlážděné, stěny mají obklady. Jsou zde všechny inženýrské sítě. Ubytovna s velkokuchyní a sklady je také vybudována r.2002. V přízemí je vybavená kuchyně, bar, jídelna, WC, výdejna jídel a skladový prostor. Ubytovací prostor činní 20 lůžek.Podlahy jsou dlážděné. Inženýrské sítě zajištěny.

 • 1 200 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Domy, 3+1
  Adresa:Plánice
  Popis:Dobrý, Cihlová, Okraj obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji rodinný dům k trvalému bydlení či rekreaci s krásným pozemkem o rozloze cca 2100 m2, který zasahuje až k lesu. V přízemí domu se nachází bytová jednotka 3+1 se sociálním zařízením. V podkroví je ještě jedna místnost (letní). Možnost rozšíření do půdního prostoru. K domu náleží garáž s dílnou, stodola a několik menších staveb. Objekt je částečně podsklepen. Vytápění je řešeno kamny na pevná paliva. Dům je napojen na el. síť 220V a 380V. Do objektu je zaveden vodovod z místního vodojemu. Odkanalizování je řešeno septikem s přepadem. Velice klidné a tiché místo.

 • 2 500 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Domy, atypický/jiný
  Adresa:Osvračín
  Popis:Dobrý, Smíšená, Klidná část obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji velkou zemědělskou usedlost s krásnou upravenou zahradou o rozloze 2300 m2 v obci Osvračín. Část domu o rozloze 70 m2 proběhla rekonstrukcí a je ihned obyvatelná. Součástí prodeje je i vybavení domu a lesní pozemek o rozloze cca 2200 m2. Další části domu a přilehlých budov (chlévy, stodoly) umožňují velké možnosti využití. Voda je řešena domácí vodárnou z vlastní studny, el. energie 220 V + 380 V, plyn v komunikaci. Celý pozemek má parkovou úpravu a je trvale udržován. Vhodné pro rodinu s dětmi.

 • 995 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Domy, 3+1
  Adresa:Zborovy
  Popis:Dobrý, Smíšená, Klidná část obce,
  Výhodné reality nabízí k prodeji rodinný dům, chalupu v obci Zborovy, nedaleko Plánice u Klatov, kde je veškerá občanská vybavenost. Obytná část se skládá z chodby, odkud se vchází do obytných místností, koupelny a samostatného WC. Dále je zde vchod do sklepa a půdního prostoru, ve kterém je možnost vybudování dalších obytných místností. Na obytnou budovu navazuje sýpka, chlév a stodola s rozestavěnou garáží. Uspořádání budov zajišťuje absolutní soukromí jak na zahradě, tak v přilehlém sadě s krásným výhledem do okolí.

 • 3 166 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Pozemky,
  Adresa:Hamry
  Popis:, , Polosamota,
  Výhodné relity nabízí k prodeji exklusivní pozemek o rozloze cca 25000 m2 se stavební parcelou v krásné lokalitě nedaleko Nýrské přehrady. Na pozemek je přiveden elektrický proud a voda. Kanalizace na hranici pozemku. Jedná se o mírně svažitý pozemek pozemek s malým potůčkem a krásným výhledem. Vhodné na stavbu penzionu , RD s chovem koní a pod. Vzhledem k jedinečnosti doporučujeme prohlídku, kretou si můžete domluvit na níže uvedeném čísle.

 • 1 835 000 Kč
  Kategorie:Prodej, Byty, 1+1
  Adresa:Železná Ruda, Klostermannovo náměstí
  Popis:Velmi dobrý, Smíšená, Centrum obce, 3. patro
  Výhodné reality nabízí k prodeji plně zařízený byt 50 m2. Byt je řešený jako 1+1 s balkonem ze kterého je krásný výhled do okolí a na Javor. Po dohodě je možná i výměna za byt v Plzni a okolí. Byt se nachází ve třetím podlaží v domě v centru Železné Rudy kolaudace proběhla v roce 2009. K bytu náleží i sklepní koje a možnost parkování na soukromém udržovaném parkovišti. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, mnoho možností sportovního vyžití běžecké tratě, sjezdovky. Jedná se o výhodnou nemovitost byt je okamžitě k užívání. Doporučujeme.