Co o nás říkají

"Vážená paní Učňová,

děkuji za profesionální služby a servis do posledního detailu k maximální spokojenosti. Již druhá zkušenost s Vámi a Vaší realitkou. Mohu doporučit.

Zrůst"


Vážená paní Učňová,

upřímně Vám děkujeme za zprostředkování koupě bytu v námi zvolené oblasti. Váš přístup byl vždy profesionální, vstřícný, pozitivní a účinný.

Koupě proběhla ke spokojenosti zúčastněných stran bez časových prodlev a zdržení, stejně jako nezbytná jednání s úřady a dodavateli energií vždy včas a efektivně.

Proto může Vaše služby stejně jako služby Vaší realitní kanceláře s čistým svědomím každému doporučit.

Děkujeme, Měřičkovi


Makléřka Simona Učňová

Král Osud pověřil převodem nemovitosti RK Výhodné reality a nastavil ideální podmínky prodeje. Makléřka Simona Učňová potom s detailní pečlivostí a důsledností zajistila formální náležitosti transakce, která v důsledku toho proběhla bleskově a bezchybně, k dokonalé spokojenosti smluvních stran.

S díky a přáním pokoje

Jaroslav Jirman


Vážená paní Učňová,

 
ještě jednou bychom Vám chtěli s manželkou vyslovit obrovský dík, za to jak jste perfektně vedla celý prodej, převod a předání teď už naší chalupy v Jablonci nad Jizerou. Od samého začátku jsme byli spokojení v plném rozsahu. Jsme moc rádi, že jsme při výběru rekreační nemovitosti narazili právě na Vás a děkujeme za to, že vše proběhlo tak rychle a bez sebemenších potíží. Na Čezu se díky všem Vašim formulářům povedlo zařídit převod během pár minut. Vše zkrátka běželo jak na drátkách.
 
Ještě jednou velký dík a doufám, že se ještě někdy v budoucnu setkáme. 
 
s přáním pohody a krásného léta 
 
Aneta a Vojta Cucovi

Milá paní Učňová,

děkuji Vám za pomoc při prodeji bytu. Zpočátku jsem byl k realitním kancelářím nedůvěřivý, ale nakonec jsem rád, že jsem se rozhodl využít právě Vaše služby. Vše probíhalo profesionálně a s úsměvem, přesně podle vašeho motta :) Zejména oceňuji poskytování informací o každém kroku a vývoji prodeje.
Přeji Vám mnoho úspěchů.
Stanislav Schejbal

 

Dobrý den pane Dušánku,

děkuji za informaci. Moc děkuji za pomoc s prodejem a přeji Vám hodně úspěchů jak profesních tak i soukromých.

S pozdravem Věra Reinhardtová


Paní Učňová,

děkujeme za všechno co jste pro nás s panem Dušánkem udělali. Vše bylo bez problému, a z maximální ochotou, což se občas ve vaší  branži neděje. 

To potvrzuje že jste opravdu dobří. Každému rád doporučím spolupráci s vámi.  Děkujeme za všechno - nebýt vás tak nebydlíme ve vlastním. 
Rodina Neumannovi.  :D

Vazena pani Ucnova, vazeny pane Dusanku,

dovolte mi Vam velmi dekovat za zajisteni koupe bytu.

Diky Vasemu profesionalnimu a vztricnemu pristupu, rychlemu a proaktivnimu jednani a ochote pracovat i mimo obvyklou pracovni dobu probehla cela koupe k naproste spokojenosti vsech zucastnenych.

Do budoucna Vam preji mnoho uspesnych projektu a spokojenych klientu.

M.Cerny


Vážená paní Učnová,  

rád bych Vám tímto poděkoval za příkladnou a zcela bezproblémovou spolupráci a pomoc při nákupu pozemku k bydlení v městysu Zdislava u Liberce. Vždy se rád na Vás a Vaši realitní společnost s důvěrou obrátím. 
Se srdečným pozdravem. 
K. Dudych 

S paní Učňovou jsem se potkala jako kupující a celá transakce proběhla rychle a profesionálně. Na termínech prohlídky i předání jsme se vždy dohodli bez odkladů i během víkendu. Paní Učňová je navíc i milá a příjemná. Kladně hodnotím i vypracování daňového přiznání.

Palečková 


S pani Učnovou sme boli veľmi spokojní.

Je veľmi ochotná a snažila sa pomôcť a poradiť, kedykoľvek sme to potrebovali.
Vybavila za nás všetky potrebné veci a dokumenty, ktoré boli potrebné na kúpu bytu.
Jednala priamo a vždy sa snažila vyjsť v ústrety, tak aby sme boli spokojní my, ale aj predávajúci.

Děkujeme. Kozaková

Realitní kancelář Výhodné reality s r. o. vřele doporučujeme!
Zprostředkovala nám koupi nemovitosti ve Višňové.
Celým procesem nás s přehledem provedla paní makléřka Renata Samková.  Paní Samková je profesionální, milá a komunikativní. Problémy, které během prodeje vyvstaly, řešila rychle a konstruktivně. Všechny důležité informace nám předávala okamžitě, což proces koupě velmi uspíšilo.
RK zajistila veškerý právní servis tak, jak byl avizován. Oceňujeme, že tato realitní kancelář spolupracuje s renomovanou libereckou advokátní kanceláří, která důležité náležitosti zaštítila.
Ráda bych zmínila i paní Šírkovou, která zajišťovala komunikaci s FÚ v Liberci. I v tomto případě bylo vše vyřízeno neskutečně rychle a vpořádku.

Přejeme této realitce další spokojené klienty, a aby si kvalitu svých služeb udržela i do budoucna!
Paní Samkovou tímto zdravíme a ještě jednou mnohokrát děkujeme!

Milena Menčíková


Vážené Výhodné reality,

chtěli bychom touto cestou poděkovat za skvělou spolupráci při koupi domu v Novém Městě Pod Smrkem a to především díky skvělé a profesionalní práci vaší realitní makléřky Renaty Samkové. Myslíme si, že jenom díky jejím schopnostem a umu došlo ke zdárnému prodeji a resp. koupi RD. Bravůrně zvládla někdy i zdánlivě neřešitelné problémy, které se při standartních ukonech prodeje/ koupě nemovitosti vyskytovaly. Jestě jednou velké díky a rozhodně budeme doporučovat spolupráci s vaší firmou.

Jindřich Turek, Pavla Špičková a Filipek Turek.


Dobrý den,
chtěl bych poděkovat vaší real.kanceláři a především pí.Samkové za vynikájící práci při prodeji bytu  ve Frýdlantě  ul.Míru 747.
Díky precizní práci  a přístupu se podařilo byt prodat, i po dředešlích problémech s prvním kupcem, za výhodných podmínek a ke spokojenosti obou stran.
Děkuji za spolupráci

Jan Semerádt


Kancelář Výhodné reality mohu doporučit.

Paní Učňová a pan Dušánek jednali zcela profesionálně, vše bylo bez výhrad provedeno, tak jak bylo domluveno. Od prohlídky nemovitosti, zajištění financování, právního servisu atd. Děkuji.

Zrůst - 1+1 Harrachov


Dobrý den paní Učňová.

Děkuji moc za spolupráci při prodeji mého bytu v Harrachově a přeji hezké vánoce a do nového roku hodně klientů :).

Skálová


Dobrý den, paní Učňová,

chtěli bychom Vám s manželem poděkovat za rychlou a bezproblémovou koupi bytu v Jablonci nad Nisou. S Vaší prací jsme byli nadmíru spokojeni.

Přejeme Vám spostu spokojených klientů, úspěšných zakázek a ať se Vám daří.

S pozdravem a přáním hezkého dne,

Michaela Bořilová


Dobrý den paní Samková,

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za bezproblémový prodej bytu. I přesto, že nastaly někdy situace, které se zdály bezvýchodné, vy jste je profesionálně zvládla a celou věc dotáhla do zdárného konce. 

Přeji vám do budoucna spoustu /hodných/ klientů a pokud budu opět potřebovat Vaši pomoc vím, že se na vás mohu s důvěrou obrátit.

Přeji hezký den
Sabina Maťátková


Vážená paní Brátová,

velmi Vám děkujeme za rychlost a velice vstřícný přístup při vyřizování koupi našeho nového bytu. Velmi jste nám pomohla. Vše probíhalo velice rychle a za necelé 2 měsíce od prvního kontaktu s Vámi již bydlíme a nemovitost je přepsána na nás.  Je to úžasné. Určitě pokud budeme chtít v budoucnu nějakou nemovitost prodávat, či kupovat, tak se na Vás opět obrátíme.

Myslím, že porozumět klientovi, je v dnešní době velice důležité a Vy jste to u nás splnila na 100%.

Ještě jednou děkuji
Dagmar Hnídková, DiS.


Dobrý den pane Dušánku,

děkujeme Vám za skvělou spolupráci, pomoc a za podporu. Úvěr byl skvěle připraven a žádné problémy v rámci hypotéky nenastaly.

Moc děkujeme a přejeme samé spokojené klienty...!!!

Pěkný den
Iva Vanerová


Dobrý den
 
Chtěla bych touto cestou poděkovat za profesionální přístup, vstřícnost a ochotně vždy odpovídat na moje otázky paní Jaroslavě Brátové. Neměla jsem s prodejem mé nemovitosti žádné starosti o Vše se postarala a určitě ji všem doporučím a vážím si její práce a služeb.
 
Ještě jednou moc děkuji
Eva Jelínková
 

Paní Učňová,
 
mockrát dík Vám i panu Čížkovi za vyřízení prodeje pozemku.
Přání hezkých Vánoc a to nejlepší v Novém Roku od nás, od Pacifiku.
 
Alena Hrubá
Auburn, WA 
 

Vážený pane jednateli,

ráda bych tímto poděkovala Vaší makléřce paní Brátové za profesionální přístup, ochotu, vstřícnost a rychlost spojené s koupí nemovitosti přes Vaši kancelář. Myslím, že je potřeba v dnešní době ocenit práci zaměstnanců a zvláště pak těch dobrých, kteří dělají jméno a čest firmě.

Byla jsem nadmíru spokojena a Vaše kancelář napravila mé špatné předchozí zkušenosti s realitkami.

S pozdravem
Ivana Budinská


Paní Učňová, pane Čížku,

moc Vám děkujeme za všechno, byli jsme s manželem moc spokojeni, jak jste se o prodej naší chalupy v Mařenicích postarali. Jsme rádi, že jsme oslovili právě Vás. "Výhodné reality" budeme rádi doporučovat ...

Mějte se krásně, přejeme Vám hodně zdraví a úspěchů ve Vašem podnikání i v osobním životě.

S pozdravem
Ivana Kašparová


Dobrý den, pane Čížku,

ráda bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovala za Vaši profesionální a obětavou pomoc při koupi bytu pro dceru. Byla jsem velmi mile překvapena Vašim osobním přístupem a následnou péčí o klienta.

Vaše následná pomoc, snaha dodržení slova a závazku byla velmi profesionální a potěšující. Pronajímám nemovitosti již dvacet let, ale s takovým odpovědným a seriozním přístupem ke klientům a zákazníkům jsem se málokde  u realitních společností setkala.

Určitě se na Vás a Vaše výhodné reality budu v budoucnosti ráda obracet  a doporučím Vás dalším zákazníkům.

Přeji Vám a Vaší realitní společnosti mnoho úspěchů a hodně spokojených klientů! V těžké konkurenci realitních společností na našem trhu s takovým přístupem budete a jste jedni z nejlepších!

S pěkným pozdravem
Mgr. Ivana Bachtíková, Liberec

PS: Ráda bych také poděkovala Vaší  makléřce paní Samkové, byla jsem s ní opravdu spokojená.  Je milá a velmi pracovitá, seriozní a profesionální. Je radost s ní spolupracovat! Mohu ji vřele doporučit dalším zákazníkům při hledání bytu a nemovitostí.

Posílám jí také milý pozdrav a děkuji Vám všem!


Vážená paní Samková,

tímto bychom Vám chtěli poděkovat za ochotu, milý, rychlý a profesionální přístup při vyřizování Vašich služeb a našich požadavků.  Věříme, že se v případě potřeby budeme moct na Vás kdykoli obrátit. 

S pozdravem a přáním hezkého dne      
Kotrčovi.


Dobrý den,

chtěla bych ještě jednou poděkovat panu Václavu Škodovi za jeho profesionalitu, milé jednání a ochotu. Díky jeho plnému nasazení jsme měli byt ihned pronajatý a veškeré potřebné věci s tím spojené vyřízeny. V případě potřeby týkající se realitních služeb mi bude potěšením oslovit pana Václava Škodu stejně jako doporučit ho jiným zájemcům.

Děkuji 
Hrušková Radka


Dobrý den,

touto cestou bychom chtěly poděkovat paní makléřce Renatě Samkové za její ochotu splnit naše požadavky na bydlení, které jsou náročné. Protože jsem na vozíku potřebuji bezbariérové bydlení blízko centra. Paní makléřka byla milá, ochotná a pohotová.

Bc. Jana Halamová a Marta Kotoučková


Dobrý den, paní Samková.

Chtěla jsem Vám moc poděkovat za pomoc při hledání bytu. Vždy jste byla velmi profesionální, milá a ochotná. Rovněž Vám chci poděkovat za informování o nabídkách a za prohlídky jednotlivých bytů. Vážím si bezproblémové spolupráce a ráda bych Vás chtěla pochválit u Vašich nadřízených. Přeji hodně spokojených klientů a ať se Vám daří. >

S pozdravem Martina Sobková


Dobrý den paní Samková,

Musím vám tímto poděkovat za přátelský a profesionální a hladký bezproblémový prodej bytu ve Frýdlantu. 

děkuji  Haloun